STAVÍME KVALITNÍ CELOROČNĚ OBYVATELNÉ CHATY PO CELÉ EVROPĚ

Celoročně obyvatelná chata na klíč

Celoročně obyvatelná chata se v posledních letech stává velkým hitem. Naše dřevostavby původem určené pro náročný islandský trh se proto stávají velmi žádané i zde v Česku a na Slovensku. Máme s výstavbou rodinných domů i chat máme letité zkušenosti a to zejména na Islandu, kde vládnou velmi nepříznivé podmínky. Díky tomu můžeme garantovat vysokou kvalitu našich staveb i v České republice.

Proč celoročně obyvatelné chata od nás?

Aby námi vyrobené chaty a rodinné domy obstály v drsném prostředí Islandu (původně byly naše domy a chaty navrženy do těchto severských podmínek), je nutné aby byla každá dřevostavba a celoročně obyvatelná chata postavena v maximální kvalitě a aby byla velmi odolná. Díky zvýšené poptávce po naších dřevostavbách přinášíme na náš trh kromě kvalitních zahradních domků, větších dřevostaveb i domů celoročně obyvatelné chaty na klíč. Pokud se rozhodujete jestli zvolit dřevostavbu máte nějakou svoji představu, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám připravíme kalkulaci na míru. Jak jsou drsné podmínky na Islandu zjistíte zde na wikipedii.

Kontaktujte nás pro kalkulaci

NEJVÍCE UPRAVOVANÉ VERZE NA MÍRU

Moderní islandský design a česká kvalita. Domek na zahradu na míru.

Hledáte kvalitní domek na zahradu a nejste si něčím jistí? Neváhejte se na nás obrátit a kontaktovat nás. Vše Vám rádi vysvětlíme a společně navrhneme dokonalé řešení pro Váš zahradní domek.

ZOBRAZIT VŠECHNY DOMKY

Celoročně obyvatelná chata v moderním designu a top kvalitě

Především kvalita zpracování a moderní islandský design jsou naší specializací při výrobě chat, domků a domů. Naše zahradní domky a chaty mají moderní vzhled, špičkovou kvalitu a je možné je upravit na míru pro každého zákazníka. Každý zahradní domek i celoročně obyvatelná chata jsou unikátní, vyrobené s maximální přesností. Pokud máte zájem o konzultaci své nové chaty, neváhejte nás kontaktovat.

ZOBRAZIT VŠECHNY DOMKY

Podívejte se na naše stavby ve videích

Kontaktujte nás pro kalkulaci